Aktualności

Życie w bańce

Uczniowie naszej szkoły mają wiele pomysłów, a my jako Telewizja Szkolna staramy się ich wspierać. Oto jeden z projektów, który powstał w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Projekt kierowany jest do każdej osoby niezależnie od płci i wieku. Organizatorzy chcą uświadomić, jak istotne jest dbanie o sprawność fizyczną oraz kondycję psychiczną w dobie pandemii. Starają się zwrócić uwagę innych na coraz częstsze pojawianie się niewidzialnych chorób psychicznych.

Publikując plakaty, krótkie anegdoty i ciekawe zdjęcia uczniowie naszej szkoły chcą zwrócić uwagę jak największej ilości internautów na istotę troski o własne zdrowie fizyczne i psychiczne. Ponadto projekt ma na celu zaproponowanie technik i wskazówek, dzięki którym uczestnicy będą mogli znacząco podnieść jakość swojego zdrowia psychicznego w wielu aspektach.

Po więcej informacji na temat tej wspaniałej inicjatywy zapraszamy na Facebook’a:

https://www.facebook.com/%C5%BBycie-w-ba%C5%84ce-100507178711255/

 

 

 

 

Dzień Otwarty CXXII LO im. Ignacego Domeyki

 

Pandemia utrudnia realizację wielu projektów, jednak nie poddajemy się i w ostatnim czasie razem z samorządem przygotowaliśmy Dzień Otwarty w naszej szkole. Zapraszamy do poznania naszego liceum.